Audi SQ7
4.0 TDI SQ7 quattro Pro Line + 7p KERAMISCH|BOMVOL
Direct kopen, basisprijs: € 44.999,-
Direct kopen, basisprijs
€ 44.999,-
LEASEPRIJS: € 741,66 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 8.999,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi SQ7 |
|---|---|
| Uitvoering: | 4.0 TDI SQ7 quattro Pro Line + 7p KERAMISCH|BOMVOL |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 29 september 2017 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 149.889 km |
| Aantal zitplaatsen: | 7 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 741,66 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 44.999,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 3.956 cc |
| Vermogen: | 320 kw / 436 pk |
| Laadvermogen: | 895 kg |
| Gewicht: | 2.305 kg |
| Wielbasis: | 300 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.200 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Keramische remschijven
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeervak sensor
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sluitbekrachtiging
- Sportvelgen
- Verwarmde voorruit
- Warmtewerend glas
- Zonnescherm zijruiten
- lichtmetalen velgen
- panoramadak var. transparantie
- zonwerend glas
- Infotainment
- Audio installatie high end
- Audio installatie premium
- DVD speler
- Entertainment system achter
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Smartphone integratie
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- TV-ontvanger
- WiFi
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Kunstlederen/microvezel bekleding
- Lederen interieur
- Lederen interieurdelen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luxe lederen bekleding
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur leder en multifunctioneel
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen en achterbank verwarmd
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen met massagefunctie en geventileerd
- Voorstoelen verwarmd
- Zonnescherm achterruit
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achterasbesturing
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Overige
- Aanhanger assistent
- Achteruitrij assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geluidsisolerend glas
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Lichtmetalen velgen 22"
- Luchtvering
- Matrix LED koplampen
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Schakelpaddles
- S Line exterieur
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
- ASR